Pro-Fit PROFESSIONAL

Výjimečně výhodné pro uživatele

Ať již nosíš kontaktní čočky, nebo je chceš poprvé vyzkoušet, čočky Pro-Fit® od firmy CooperVision® splní všechna Tvá očekávání.

Pohodlné používání

CooperVision® chápe, jak důležité je pohodlí pro každého uživatele kontaktních čoček. Proto jsou čočky Pro-Fit PROFESSIONAL , Pro-Fit PROFESSIONAL TORIC a Pro-Fit PROFESSIONAL MULTIFOCAL vyráběny technologií Aquaform® Comfort Science™.

 

Co to znamená pro uživatele:

  • Přirozeně hydrofilní materiál, který udržuje vodu a prakticky nepodléhá osychání během nošení

  • Dostatečný obsah vody bez použití dodatečných zvlhčovacích prostředků

  • Pružný materiál s nízkým modulem pružnosti, který je měkký a pohodlný

  • Komfortní, dobře zvlhčená a prodyšná kontaktní čočka

Kvalitní vidění bez ohledu na oční vadu

Čočky Pro-Fit PROFESSIONAL TORIC splní všechna očekávání stávajících i nových uživatelů s astigmatismem.

Klienti s astigmatismem, kteří používají kontaktní čočky, očekávají jejich rychlou a přesnou stabilizaci na oku, aby nedocházelo k rozmazanému vidění. Geometrie čoček Pro-Fit PROFESSIONAL TORIC je optimalizována tak, aby po nasazení zajišťovala předpokládanou a stálou orientaci. Čočky po nasazení velmi rychle dosáhnou stabilní polohy na oku a zajišťují vysokou kvalitu vidění za každých podmínek. Pro-Fit PROFESSIONAL TORIC jsou měsíční kontaktní čočky pro klienty s astigmatismem.

Čočky Pro-Fit PROFESSIONAL MULTIFOCAL korigují oční vadu, které říkáme presbyopie, kdy zákazník má obtíže s viděním jak na dálku tak na blízko. Tyto čočky zajišťují dokonalé vidění předmětů, které jsou přímo před vámi i ve velké vzdálenosti. Pro-Fit PROFESSIONAL MULTIFOCAL mohou současně nahradit brýle na dálku i na čtení.