Pro-Fit PRECISION 1 DAY

Užívejte si pohodlí kontaktních čoček po celý den

Pro-Fit PRECISION 1 DAY

Pokud nosíte jednodenní čočky, jistě víte, jaké je to pohodlné. Protože se jednodenní čočky mění každý den, je to zároveň nejzdravější způsob výměny čoček. Ale je také dobré vědět,
že kontaktní čočky Pro-Fit® PRECISION 1 DAY se
vyznačují výjimečným komfortem používání po celý den,
od rána do večera.

Vysoký komfort používání je výsledkem využití PC Technology. Název PC pochází z částic fosforylcholinu (ang. phoshporylcholine), které jsou hydrofilní a biokompatibilní s lidským tělem. Díky použití PC Technology udržují čočky Pro-Fit PRECISION 1 DAY vodu po delší dobu. Ta se navíc z jejich povrchu odpařuje ve značně menším rozsahu. PC Technology způsobuje, že materiál přitahuje a udržuje vodu na povrchu čočky. Vodní vrstvička omezuje množství usazenin a usnadňuje údržbu povrchu čočky. Čočky Pro-Fit PRECISION 1 DAY zůstávají během celého dne dobře hydratované a proto uživatelé pociťují pohodlí bez příznaků osychání.

Pro-Fit PRECISION 1 DAY je jediný materiál použitý na výrobu kontaktních čoček, který v souhlasném vyjádření o používání od amerického úřadu „Food and Drug Administration” obsahuje tvrzení: „Může zvýšit komfort uživatelů, kteří trpí syndromem suchého oka nebo mírným diskomfortem z pocitu sucha při nošení kontaktních čoček”.

Výhody pro uživatele ve zkratce


  • Celodenní pohodlí, a to i na konci dne, kdy ho potřebujete nejvíc

  • Velmi pohodlný způsob nošení

  • Zdravější způsob použití, díky každodenní výměně čoček

  • PC Technology pomáhá zlepšit užívání čoček také nositelům se suchým okem